جی سبک

جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی
  • جی سبک

    جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی

مشخصات بلاگ
جی سبک

این سایت به منظور بهره گیری از الگوی درست زندگی و سالم زیستن بنا شده است.

طبقه بندی موضوعی

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

يكشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۶:۵۸ ب.ظ

وصیت نامه شهید حاج ابراهیم همت

جی سبک – شهید حاج محمد ابراهیم همت در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۳۴ در سایه محبت های پدر و مادر پاکدامن، وارسته و مهربان متولد شد و این سردار دلاور به همراه معاونش، شهید اکبر زجاجی، دعوت حق را لبیک گفتند و در ۲۴ اسفند سال ۶۲ در عملیات خیبر به لقاء خداوند شتافتند. چکیده متن وصیت نامه این شهید گرانقدر بشرح ذیل می باشد:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۸:۵۸
ف. الایت
يكشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۶:۵۴ ب.ظ

هویج و خواص آن در طب سنتی

جی سبک ، هویج میوه ای است که ریشه در خاک دارد و دارای رنگ زرد و نارنجی بوده طعم آن شیرین بوده و از ریشه آن بعنوان میوه استفاده می شود که دارای خواص بسیار زیادی می باشد. در ادامه به خواص بی نظیر این میوه خواهیم پرداخت .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۸:۵۴
ف. الایت
يكشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۶:۵۰ ب.ظ

هشت دلیل برای اینکه لباس تنگ نپوشیم

جی سبک ، یکی از لازمه های سلامت بدن پوشیدن لباس مناسب می باشد که در این بحث معیارهای مختلفی وجود دارد مثل جنس ، نظافت ، رنگ و غیره ولی ما در این مطلب به بحث لباس های تنگ می پردازیم اگر یادتان باشد.

قدیم ها بیشتر مردم لباس های گشاد و راحت به تن می کردند و علاوه بر اینکه بدنشان آزاد تر بود حس خوبی داشتند ولی با ورود برخی مد ها و لباس های غربی به داخل کشور و تغییر فرهنگ اسلامی پوشش اسلامی تغییر یافته است ، چون همانطور که می دانید در اسلام آمده است که هم مرد و هم زن باید برآمدگی های بدنشان را بپوشانند و پوشیدن لباس های تنگ خلاف این است.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۸:۵۰
ف. الایت